Tohle není normální. Opravdu!

Dnes jsem se tak díval po inzerátech na bazoši, jestli náhodou někdo neprodává nějaký šrot ve větším množství. Našel jsem toho celkem dost, ale spousta věcí byla cenově úplně mimo rámec toho, co jsem obvykle ochoten za šrot dát. Pak jsem ale narazil na toto:

https://pc.bazos.cz/inzerat/88744887/NABYTKA.php – inzerát byl na mou žádost administrátory serveru smazán.

Co mne na tom inzerátu dopálilo nejvíc nebyla gramatika jak od „dementa“, ale ukradené foto z mých stránek! Aby toho nebylo málo, dělá mi tento uživatel svým dementně napsaným inzerátem špatnou reklamu na web tím, že se ani neobtěžoval z fotografie odstranit odkaz na tento web. To je opravdu síla.

Fotografii inzerátu jako takového, kdyby ho snad bazoš vymazal, přikládám. Určitě si všimněte, že dotyčný je z Prahy 7. To nesouhlasí, protože bydlím na šestce.

Nemyslíte si, že takovéto použití obsahu bez souhlasu autora porušuje autorský zákon? Myslím že to jsou paragrafy 270 a 271 trestního zákoníku (mohu se mýlit).

Tohle psal dement co vykrádá cizí weby.

Podle jeho telefonního čísla (na foto s inzerátem) si můžete dohledat jeho další inzeráty. Momentálně tam má nejspíš kradenou LCD TV a nějakou rádoby Hi-Fi věž. Určitě vás napadne, proč píše, jak mentál. Odpovědí na tuhle otázku může být více. Jedna z nich napoví, že jde o žáka zvláštní školy. Další zase, že jde o takzvaně „nepřizpůsobivou menšinu“, tedy prostě a jednoduše cikána, který nevychodil ani základku. Vyberte si sami. Já se přikláním k možnosti, že jde o obojí naráz.

Vážně nic nemám proti pracujícím lidem z této národnostní menšiny. Kdysi jsem s takovými chodil i na pivo a dobře se s nimi povídalo, ale ten nepracující zbytek, co se z pracujících lidí pokouší tahat peníze, nebo věci.

Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on Youtube
Powerack
Hrabu se ve starých PC šrotech a pokouším se je zprovoznit k obrazu svému. Také sbírám staré notebooky - Čím starší kousek, tím větší z něj mám radost ;-)

Notebooky též měním, když mne nějaký omrzí, kus za kus v podobném stavu.

Reklamní plocha

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*