Proč mám na webu reklamy od WEDOSu?

EDIT 30.11.2017: NA WEBU JIŽ VELMI DLOUHOU DOBU NEJSOU ŽÁDNÉ REKLAMY. TENTO ČLÁNEK PATŘÍ DO ARCHIVU.

Tak předně je to proto, že u WEDOSu hostuji tyto stránky. Jde hlavně o kvalitu hostingu a nízkou cenu, kdy za 363 Kč, což je mimochodem férová nabídka včetně daně máte neomezený prostor pro web, 1GB pro databáze, neomezený traffic, neomezený počet subdomén a podobně.

Momentálně ještě probíhá akce na CZ, EU, nebo PL doménu zdarma, pokud si objednáte i hosting, což se vyplatí, vzhledem k tomu, že jinak by jste za doménu dali minimálně dalších 100 Kč. Datum ukončení akce není známo, respektive jsem ho nikde nevyčetl

Já si WEDOS oblíbil díky rychlé podpoře (ne jako u pipni.cz, kde na vás z vysoka víte co) a stabilitě. Stránky neměly výpadek snad ještě ani jednou a pomoc s nastavením byla ze strany podpory doslova blesková. Navíc snad ke každé otázce, která vás napadne ohledně hostingu, existuje buď ve FAQ, nebo na fóru odpověď, kterou není těžké nalézt.

Zpět ale k reklamám. Stránky, jako jsou tyto, si na sebe musí umět vydělat. Musí se zaplatit samy z odkazů a reklam. Nejde mi o žádné zisky navíc, ale jen o to, abych za rok nemusel přemýšlet nad tím, z čeho (a případně proč) platit prodloužení hostingu a domény o další rok. Pokud si tedy kliknete na reklamu a provedete přes ní nějakou transakci, jako je například objednávka hostingu, domény, případně jinou zpoplatněnou činnost, jde mi z vaší transakce nějaké to (dost malé) procento na vlastní účet, ze kterého se budou platit výhradně výdaje na tento web.

Tímto vás vyzývám, aby jste na reklamy neklikali úmyslně a vícekrát, i kdyby jste mi jen chtěli pomoci s příjmy pro web!

Nejde o to, že bych nechtěl mít prokliky, za které se mimochodem také platí (dost mizerně), ale o to, že díky velkému počtu prokliků z jedné, nebo i více IP by mne mohl WEDOS z partnerského programu odebrat.

To by bylo nejspíš všechno k tomu, proč zde mám reklamy zrovna na WEDOS.

 

Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on Youtube
Powerack
Hrabu se ve starých PC šrotech a pokouším se je zprovoznit k obrazu svému. Také sbírám staré notebooky - Čím starší kousek, tím větší z něj mám radost ;-)

Notebooky též měním, když mne nějaký omrzí, kus za kus v podobném stavu.

Reklamní plocha

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*