Jsem proti AdBlocku!

EDIT 6.12.2017: NA WEBU JIŽ VELMI DLOUHOU DOBU NEJSOU ŽÁDNÉ REKLAMY A TENTO PLUGIN BYL DEAKTIVOVÁN. NICMÉNĚ I PŘESTO VÁS ŽÁDÁM O VYPNUTÍ ADBLOCKU NA TĚCHTO STRÁNKÁCH.

Vzhledem k tomu, že bych byl rád, kdyby si na sebe stránky samy vydělaly, jsem nainstaloval plugin „WP AdBlock Detect“, který jsem nastavil tak, aby uživatele adblocku přesměroval na jednu ze skrytých stránek zde. Na stránce je jednoduché poučení a varování, které říká jednoduše toto: „Jestli si tu chceš něco přečíst, vypni AdBlock“.

Proč to dělám? Odpověď je nasnadě. Webhosting příjde na rok cca na 400 Kč a doména na 150 Kč. Zobrazováním reklam si vydělám zhruba 100 – 200 Kč / rok, což znamená, že jsem minimálně 350 Kč v mínusu. Již dříve jsem zkoušel zavést možnost přispět na běh webu, ale ohlas byl prakticky nulový. Proto jsem se rozhodl přikročit k tomuto „brutálnímu“ způsobu. Nejspíš to pár lidí odradí a půjdou si plácat bábovičky jinam, ale věřím, že se najde i pár rozumných, kteří přidají můj webík do vyjímek a počtou si.

Jen tak mimochodem: Plugin i výzva zde budou, i kdybych se rozhodl reklamy odstranit. Jakmile má prostě někdo zapnutý adblock na takto malém webu, je to podle mého jen nepřející osoba, která druhé okrádá o halíře za zobrazení a tudíž si nezaslouží spatřit pravý obsah webu.

 

Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on Youtube
Powerack
Hrabu se ve starých PC šrotech a pokouším se je zprovoznit k obrazu svému. Také sbírám staré notebooky - Čím starší kousek, tím větší z něj mám radost ;-)

Notebooky též měním, když mne nějaký omrzí, kus za kus v podobném stavu.

Reklamní plocha

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*