Pravidla pro bazar

Domů Fóra ! Základní informace ! Pravidla pro bazar

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel Powerack Powerack a poslední změna proběhla před 1 rok.

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #803
  Powerack
  Powerack
  Klíčník

  Jak je z názvu patrné, bude se toto téma věnovat bazaru.

  Inzeráty je nutné vkládat do správných sekcí, tudíž do nabídky nevkládejte žádosti o věci a naopak. Vystavujete se riziku smazání příspěvku.
  Pokud něco nabízíte, je dobré věc řádně popsat, takže pokud možno nešetřete slovy. Inzeráty, které budou obsahovat jedinou větu budou smazány.
  Stejně se povede i inzerátům, které nepopíšou danou věc řádně, či budou obsahovat nepravdivé, zkreslené, či jinak upravené informace.
  Podezřelé, či jinak nevyhovující inzeráty budou po přezkoumání taktéž smazány. Záleží na druhu prohřešku.
  Pokud něco poptáváte, sdělte laskavě i důvod, proč tu či onu věc chcete / potřebujete a nabídněte cenu, kterou jste ochotni za věc dát.
  Sdělte také, jakým způsobem si danou věc hodláte vyzvednou, či jakým způsobem máte v plánu za ni zaplatit. Rozhodně doporučuji osobní převzetí, případně dobírku..

  Je zakázáno poptávat či nabízet padělané či neoriginální zboží, nebo zboží porušující platné zákony ČR. V takovém případě bude inzerát archivován a předán k přezkoumání orgánům k tomu určeným.

  Pochopitelně i zde platí základní pravidla fóra.

  • Téma bylo upraveno před 1 rok uživatelem Powerack Powerack.
Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)

Fórum ‘! Základní informace !’ je pro vkládání nových témat a příspěvků uzavřeno.