FOnline: Reloaded BETA – server spuštěn

FOnline: Reloaded BETA

Jelikož Minecraft server šel „do kytek“ kvůli nedostatku hráčů, rozhodl jsem se spustit jiný server, tentokrát něco akčnějšího. Jedná se o hru, kterou si jistě mnoho starších a dokonce i někteří mladší rádi zahráli v singleplayeru. Nyní máte možnost „okoštovat“ původní Fallout v multiplayeru. Pochopitelně nejde tak úplně o původní hru, jelikož mapy jedničky a dvojky jsou spojené dohromady a výsledek tak může působit trochu nezvykle. Každopádně jde o zdařilé dílko, ke kterému se mi podařilo sehnat jak serverovou část, tak klientskou aplikaci. Máte tedy jedinečnou příležitost si vychutnat hru na nezalagovaném serveru umístěném v ČR (velmi rychlá odezva). Nejlepší na tom je, že hra je zdarma. Je nutná pouze registrace postavy přímo ve hře.

Dostal jsem již od několika uživatelů různých diskusních skupin nabídky na hosting hry, ale vzhledem k tomu, že mám v plánu hru více či méně dále modifikovat (přidání nových lokací, úprava stávajících, přidání některých questů atd.), nechci, aby data serveru ležela ještě někde jinde, než na discích mého serveru. Při registraci postav na mém serveru máte záruku, že vaše data, jako je IP adresa, uživatelské jméno a heslo k účtu se nedostanou do nepovolaných rukou, kde by mohla být zneužita.

Více informací o projektu naleznete na http://fonline.powerack.cz

 

Powerack on EmailPowerack on FacebookPowerack on Youtube
Powerack
Hrabu se ve starých PC šrotech a pokouším se je zprovoznit k obrazu svému. Také sbírám staré notebooky - Čím starší kousek, tím větší z něj mám radost ;-)

Notebooky též měním, když mne nějaký omrzí, kus za kus v podobném stavu.

Reklamní plocha

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*